تاثیر رپورتاژ آگهی بر کیفیت سئو سایت

Posted on Posted in Uncategorized

در این مقاله ابتدا توضیح مختصری در مورد سئو (SEO ) به شما ارائه می دهیم و بعد با هم به بررسی تاثیر رپورتاژ آگهی بر بالابردن رتبه کلمات کلیدی شما در نتایج طبیعی سرچ گوگل و بهبود سئو می پردازیم.

سئو:

سئو (SEO) بر گرفته از کلمات انگلیسی Search Engine Optimization است به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست وجو .

به طور کلی سئو می خواهد ارتباط بین مخاطب و وب سایت را هوشمندانه مدیریت کند، سئوی بهتر و قوی تر کمک می کند که سایت شما در نتایج جستجو ، رتبه بالاتری نسبت به بقیه داشته باشد. بنابر این بیشتر دیده می شوید و مخاطب بیشتری به وب سایت شما هدایت می شود.

در تبلیغات آنلاین ، روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد که می تواند به برند سازی ، رشد ترافیک ، رشد در نتایج جستجو  ویک وب سایت کمک کند. یکی از برترین روش ها ، رپورتاژآگهی است که کمک شایانی به بهبود سئو سایت می کند.

اینکه رپورتاژ آگهی چگونه می تواند بر روی سئو سایت اثرگذار باشد به عوامل مختلفی ارتباط دارد که در اینجا برخی از این عوامل را بررسی می کنیم :

1.وب سایت اسپم نباشد :

برخی وب سایت ها به دلیل بعضی تخلفاتی که داشته اند ، از نظر گوگل وب سایت اسپم شناخته می شوند.

2.Domain Authority ( قدرت دامنه )  بالایی داشته باشد :

قدرت دامنه یک پارامتر مهم است که به عوامل مختلفی بستگی دارد و از صفر تا صد محاسبه می شود . هرچه DA به 100 نزدیکتر باشد وب سایت قوی تر است.

3.وب سایت منتشر کننده دارای بازدید مناسب باشد:

بازدید ها در ایران معمولا توسط رنک الکسا بررسی می شوند ، در مورد دقیق بودن الکسا موارد ضد و نقیضی مطرح است، ولی به عنوان یک معیار نسبی برای مقایسه می تواند مفید باشد.

4. مرتبط بودن موضوع وب سایت منتشر کننده رپورتاژ با وب سایت شما:

اگر وب سایت منتشر کننده رپورتاژ در حوزه کاری وب سایت خودتان باشد ، قطعا تاثیر و قدرت بسیار بیشتری برای جلب مخاطبان دارد.

هم چنین از نظر قوانین لینک سازی ، ارزش لینکی که از وب سایت مرتبط و هم موضوع با کار شما دریافت می کنید ، بسیار بیشتر از لینکی است که از یک وب سایت غیر مرتبط با حوزه کاری تان دریافت کنید.

معمولا سایت های خبری رنک بالایی دارند و برای رپورتاژ آگهی ، گزینه ی مناسب تری هستند.

5.هایپرلینک ها :

برای اینکه رپورتاژآگهی بر قدرت دامنه شما و تقویت سئوی وب سایت شما تاثیر خوبی داشته باشد ، باید به طور هوشمندانه کلمات مهم در حوزه کاری خود را درون متن آگهی بگنجانید و این کلمات را به سایت خود لینک کنید. حتما در این مورد بررسی های بسیاری انجام داده و با یک مشاور دیجیتال مارکتینگ و یک متخصص سئو ، مشورت کنید.

علاقه مندیم تا نظرات خوب شما رو در رابطه با این مقاله بخونیم. در زیر می تونین نظر خودتون رو ثبت کنین.

با ایران رپورتاژ همراه باشید

One thought on “تاثیر رپورتاژ آگهی بر کیفیت سئو سایت


Notice: Undefined variable: aria_req in /home/iranreportage/public_html/wp-content/themes/sydney/comments.php on line 69

Notice: Undefined variable: aria_req in /home/iranreportage/public_html/wp-content/themes/sydney/comments.php on line 75

Notice: Undefined variable: required_text in /home/iranreportage/public_html/wp-content/themes/sydney/comments.php on line 114

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*