معرفی سایت دیار میرزا + لیست قیمت رپورتاژ

معرفی وب سایت دیار میرزا

 

لیست قیمت رپورتاژ و معرفی وب سایت دیار میرزا

 

دیار میرزا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ شروع کرده است و تلاش دارد آخرین خبرها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز گیلان، ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. اعضای تحریریه پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اعم از خبرنگاران، عکاسان، دبیران و سردبیر مجموعه، اصول و معیارهای اخلاقی را با توجه به استانداردهای ‌این حرفه، به عنوان اصول ملی و اسلامی تلقی می‌کنند و رعایت آن را وظیفه خود می‌دانند.

احترام به استقلال و حاکمیت ملی، نظم و امنیت‎ ‎عمومی، آرامش روانی جامعه، دفاع از منافع عمومی و‎ ‎حراست از نهادهای قانونی، از وظایف اجتماعی مهم خبرنگاران دیار میرزا به شمار می‌‌ر‎‌ود. همچنین؛ حریم خصوصی افراد برای دست اندر کاران این پورتال محترم است از این رو توجه خاصی به رعایت حیثیت شخصی و زندگی خصوصی افراد دارند.

 

اطلاعات وب سایت دیار میرزا

اسپم اسکور (SS) آتوریتی دامنه (DA) رتبه سیمیلار وب تعداد ایندکس گوگل تعداد کلمات تعداد تصویر لینک فالو لینک نو فالو گارانتی سال تاسیس
2 26 1573 224,000 1200 5 3 2 50 روز 1387

 

رپورتاژ آگهی دیار میرزا

رپورتاژ (تومان)
شرایط درج آگهی رپورتاژ عادی رپورتاژ بدون تگ رپورتاژ صفحه بازار رپورتاژ صفحه اصلی
قیمت  250,000

 

با توجه به احتمالات نوسانات بازار پیشنهاد می شود به منظور اطمینان بیشتر قبل از اقدام و ثبت سفارش، با پشتیبانی وب سایت ایران رپورتاژ جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.