معرفی سایت دنیای اقتصاد + لیست قیمت رپورتاژ

وب سایت دنیای اقتصاد

لیست قیمت رپورتاژ و معرفی وب سایت دنیای اقتصاد

 

روزنامه دنیای اقتصاد در 23 آذر ماه سال 1381 با هدف ترویج دانش اقتصادی به منظور افزایش رفاه و کاهش فقر راه اندازی شد و یک رسانه خبری تحلیلی در حوزه ی اقتصاد می باشد.

روزنامه دنیای اقتصاد در حال حاضر پر مخاطب‌ترین روزنامه اقتصادی کشور محسوب می‌شود که عموم مخاطبان آن را تصمیم‌سازان، فعالان بخش‌های خرد و کلان اقتصاد و صاحبنظران برجسته اقتصاد ایران تشکیل می دهند.

از ویژگی های اصلی این پورتال می توان بی‌طرفی نسبت به منافع خاص، پرهیز از تحریف حقایق و  پایبندی به اصول اقتصاد رقابتی را نام برد.

 

اطلاعات وب سایت دنیای اقتصاد

اسپم اسکور (SS) آتوریتی دامنه (DA) رتبه سیمیلار وب تعداد ایندکس گوگل تعداد کلمات تعداد تصویر لینک فالو لینک نو فالو گارانتی سال تاسیس
1 51 88 1,480,000 1500 3 3 0 50 روز 1381

 

علاوه بر رپورتاژ آگهی در وب سایت دنیای اقتصاد؛ 24 ساعت در صفحه اینستاگرام دنیای اقتصاد (deghtesad) به صورت استوری و 6 ساعت در کانال تلگرام (@den_ir) به صورت پست قرار می گیرد. به اسم های انواع ارز دیجیتال از قبیل (آلت کوین، بیت کوین، تتر و…) و کلمات کلیدی “ارز دیجیتال” “بورس” “آموزش” لینک داده نمی شود. لازم به ذکر است که نیازمند تصویر کارت ملی و یا کد اقتصادی می باشد.

 

رپورتاژ آگهی دنیای اقتصاد

رپورتاژ (تومان)
شرایط درج آگهی رپورتاژ عادی رپورتاژ + سوشیال مدیا رپورتاژ صفحه بازار رپورتاژ صفحه اصلی
قیمت  2,300,000 3,800,000

با توجه به احتمالات نوسانات بازار پیشنهاد می شود به منظور اطمینان بیشتر قبل از اقدام و ثبت سفارش، با پشتیبانی وب سایت ایران رپورتاژ جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.