معرفی سایت آکادمی اکسیر + لیست قیمت رپورتاژ

معرفی وب سایت آکادمی اکسیر

لیست قیمت رپورتاژ و معرفی وب سایت آکادمی اکسیر

 

آکادمی اکسیر، با شعار “سبک زندگی“، در راستای ارتقای کیفیت آموزشی و برنامه ریزی برای دستیابی به اهداف فعالیت می نماید. اکسیر شروع فعالیتش با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره آیلتس بود و با برند اکسیر آیلتس شناخته شد و با ارائه ده ها کتاب، جزوه، مجموعه آموزشی، تجربه و تحقیق آموزشی توانست به متقاضیان آیلتس کمک نماید تا بهترین نتیجه را در آزمون کسب کنند.

با گذشت زمان حوزه فعالیت آکادمی اکسیر گسترش یافت و بخش های دوره های زبان عمومی، مکالمه انگلیسی، کلاس زبان، دوره گرامر انگلیسی و آزمون هایی مانند اکسیر تافل و اکسیر PTE را در برگرفت.

از ویژگی های متمایز کننده این پورتال می توان نظم و فعالیت حرفه ای و تخصصی، مشاوره رایگان در تمامی مقاطع و امکان ورود به مقاطع بالاتر با سنجش نه صرفا دریافت هزینه را نام برد.

 

اطلاعات وب سایت آکادمی اکسیر

اسپم اسکور (SS) آتوریتی دامنه (DA) رتبه سیمیلار وب تعداد ایندکس گوگل تعداد کلمات تعداد تصویر لینک فالو لینک نو فالو گارانتی سال تاسیس
2 20 6041 3,630 2000 3 3 0 50 روز 1389

 

 

رپورتاژ آگهی آکادمی اکسیر

رپورتاژ (تومان)
شرایط درج آگهی رپورتاژ عادی رپورتاژ بدون تگ رپورتاژ صفحه بازار رپورتاژ صفحه اصلی
قیمت  380,000

 

با توجه به احتمالات نوسانات بازار پیشنهاد می شود به منظور اطمینان بیشتر قبل از اقدام و ثبت سفارش، با پشتیبانی وب سایت ایران رپورتاژ جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.