معرفی سایت فاینداتور + لیست قیمت رپورتاژ

وب سایت فاینداتور

لیست قیمت رپورتاژ و معرفی وب سایت فاینداتور

 

فاینداتور یکی از بهترین وب سایت ها در زمینه ی تورگردی و سفر می باشد. فاینداتور یک آژانس مسافرتی نیست بلکه بانکی از آژانس‌های مسافرتی است و تورهای مختلف آنها را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد تا به راحتی گزینه‌های انتخابی خود را مشاهده نمایند. از طریق موتور جستجوی فاینداتور می توانید انواع تورهای مسافرتی داخلی و خارجی را با یکدیگر مقایسه کرده و تور مسافرتی با قیمت و امکانات دلخواه خود را رزرو نمایید. همچنین؛ می توانید از نظرات و تجربیات سایر مسافران نیز استفاده کنید.

ارائه‌ی بهترین تورها با بهترین قیمت‌ها، اطلاعاتی بی‌نظیر در رابطه با آژانس‌ها، اطلاعاتی کامل درباره هتل‌های خارجی، مطالبی درباره سفر و موضوعات مربوط به آن، احترام به مخاطبان، پاسخگویی سریع به دیدگاه ها، ارائه‌ی انواع تورهای مسافرتی، آپدیت بودن و… از ویژگی های متمایزکننده این وب سایت می باشد.

 

اطلاعات وب سایت فاینداتور

اسپم اسکور (SS) آتوریتی دامنه (DA) رتبه سیمیلار وب تعداد ایندکس گوگل تعداد کلمات تعداد تصویر لینک فالو لینک نو فالو گارانتی سال تاسیس
1 35 4645 8,760 2000 5 3 0 50 روز 1399

 

 

رپورتاژ آگهی فاینداتور

رپورتاژ (تومان)
شرایط درج آگهی رپورتاژ عادی رپورتاژ بدون تگ رپورتاژ صفحه بازار رپورتاژ صفحه اصلی
قیمت  1,100,000

 

با توجه به احتمالات نوسانات بازار پیشنهاد می شود به منظور اطمینان بیشتر قبل از اقدام و ثبت سفارش، با پشتیبانی وب سایت ایران رپورتاژ جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.