معرفی سایت سفر به یزد + لیست قیمت رپورتاژ

معرفی وب سایت سفر به یزد

لیست قیمت رپورتاژ و معرفی وب سایت سفر به یزد

 

شركت خدمات گردشگری سفرهای فرنگار رادینا با اخذ مجوز سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران با اولویت قرار دادن جلب اعتماد مشتریان و آژانس های همكار تاسیس شده است. این پورتال در حوزه گردشگری استان یزدتخصص دارد و در تلاشی است همراه با خلاقیت و نوآوری در زمینه سفر و گردشگری؛ لحظات شاد و خدمات باکیفیتی را برای مسافران فراهم سازد.

از زمینه های فعالیت رادینا می توان به برگزاری تور و  ارائه کلیه خدمات گردشگری، برنامه ریزی و برگزاری سفرهای داخلی به استان یزد، برنامه ریزی تورهای متنوع و خلاق به یزد بنا به درخواست مشتریان، رزرو هتل‌های یزد با مناسب ترین قیمت ها، رزرو هر نوع وسیله حمل و نقل در استان یزد، دریافت مجوز حمل و نقل در استان یزد، صدور بیمه‌نامه‌های مسافرتی و دریافت كد رفرنس ویزا برای گردشگران ورودی اشاره کرد.

 

اطلاعات وب سایت سفر به یزد

اسپم اسکور (SS) آتوریتی دامنه (DA) رتبه سیمیلار وب تعداد ایندکس گوگل تعداد کلمات تعداد تصویر لینک فالو لینک نو فالو گارانتی
2 25 0 2,350 1200 3 3 0 50 روز

 

رپورتاژ آگهی سفر به یزد

رپورتاژ (تومان)
شرایط درج آگهی رپورتاژ عادی رپورتاژ بدون تگ رپورتاژ صفحه بازار رپورتاژ صفحه اصلی
قیمت  550,000

 

با توجه به احتمالات نوسانات بازار پیشنهاد می شود به منظور اطمینان بیشتر قبل از اقدام و ثبت سفارش، با پشتیبانی وب سایت ایران رپورتاژ جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.