معرفی وب سایت ایرانی کار + لیست قیمت رپورتاژ

لیست قیمت رپورتاژ و معرفی وب سایت ایرانی کار

لیست قیمت رپورتاژ و معرفی وب سایت ایرانی کار

ایرانی‌کار به‌عنوان یک محصول دانش‌بنیان، توسط شرکت مشاورین گسترش الکترونیک ایما (مگا) طراحی شده است و اکنون به‌عنوان مرجعی موثق، جامع و قابل اعتماد در صنعت خودرو شناخته می شود.

در قسمت معرفی خودرو ایرانی کار می توانید با انتخاب برند و نوع خودرو، مشخصات کامل فنی و ظاهری آن از جمله؛ حجم و نوع موتور، کشور سازنده، حداکثر قدرت، تعداد سوپاپ، ظرفیت مخزن سوخت و… را مطالعه نمایید. این پورتال جدیدترین اخبار دنیای خودرو و تغییرات قیمت آنها را در اختیار مخاطبان قرار می دهد. در ضمن با ایرانی کار از اطلاعیه های فروش ویژه انواع خودروهای داخلی و خارجی نیز مطلع می شوید.

لازم به ذکر است ؛مجله ایرانی کار مطالب کاربردی و مفیدی در زمینه های قوانین راهنمایی و رانندگی، قوانین بیمه و تعمیر و نگهداری خودرو نیز را ارائه می نماید.

اطلاعات وب سایت ایرانی کار

اسپم اسکور (SS) آتوریتی دامنه (DA) رتبه سیمیلار وب تعداد ایندکس گوگل تعداد کلمات تعداد تصویر لینک فالو لینک نو فالو گارانتی سال تاسیس
1 26 24 15,600 1200 2 3 0 50 روز 1383

 

رپورتاژ آگهی ایرانی کار

رپورتاژ (تومان)
شرایط درج آگهی رپورتاژ عادی رپورتاژ بدون تگ رپورتاژ صفحه بازار رپورتاژ صفحه اصلی
قیمت  2,700,000

 

با توجه به احتمالات نوسانات بازار پیشنهاد می شود به منظور اطمینان بیشتر قبل از اقدام و ثبت سفارش، با پشتیبانی وب سایت ایران رپورتاژ جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.