معرفی سایت ایران جیب + لیت قیمت رپورتاژ

وب سایت ایران جیب

لیست قیمت رپورتاژ و معرفی وب سایت ایران جیب

 

ایران جیب از بزرگترین و کامل ترین وب سایت های اقتصادی ایران است. بخش زیادی از بازدیدکنندگان و فعالان اینترنتی، ایران جیب را با قیمت های به روز و لحظه ای می شناسند. ایران جیب در طی سال هایی که از شروع فعالیتش می گذرد، همواره از پربازدیدترین وب سایت های اقتصادی بوده و این ثبات رویه از نکات مثبت این وب سایت به شمار می آيد که دلیل عمده آن، بالا بودن جایگاه ایران جیب در نتایج جستجو های کاربران در گوگل است.

همین موضوع در کنار قیمت منطقی ، باعث شده تا ایران جیب در نظر مدیران کسب و کارها ، از جذابیت زیادی برای درج تبلیغات و رپورتاژ برخوردار باشد. در ایران جیب علاوه بر آخرین اخبار سیاسی و اقتصادی مهم و تاثیر گذار ، قیمت ها و نرخ های لحظه ای حوزه های مهم اقتصادی مانند قیمت طلا، سکه، ارز، مسکن و همینطور کالاهای پرمصرف مانند موبایل، خودرو، آهن آلات، مواد غذایی وپوشش داده می شود.

اطلاعات وب سایت ایران جیب

اسپم اسکور (SS) آتوریتی دامنه (DA) رتبه سیمیلار وب تعداد ایندکس گوگل تعداد کلمات تعداد تصویر لینک فالو لینک نو فالو گارانتی
14 31 127 181000 1500 3 3 1 50 روز

رپورتاژ آگهی ایران جیب

رپورتاژ (تومان)
شرایط درج آگهی رپورتاژ عادی رپورتاژ بدون تگ رپورتاژ صفحه بازار رپورتاژ صفحه اصلی
قیمت  1,200,000

 

با توجه به احتمالات نوسانات بازار پیشنهاد می شود به منظور اطمینان بیشتر قبل از اقدام و ثبت سفارش، با پشتیبانی وب سایت ایران رپورتاژ جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.