معرفی سایت خبرگزاری ایسنا + لیست قیمت رپورتاژ

ایسنا

 

 

خبرگزاری دانشجویان ایران یا به اختصار ایسنا، تنها خبرگزاری دانشجویی و نخستین خبرگزاری غیردولتی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می شود. این خبرگذاری فعالیت رسمی خود را از تاریخ 16 آذر 1378 و توسط ابوالفضل فاتح پایه گذاری شد. این پورتال به زبان های فارسی، عربی، فرانسوی و انگلیسی در دسترس است و جدیدترین اخبار ایران و جهان در زمینه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، بین الملل و ورزشی را منتشر می کند.

از اهداف این پایگاه می توان به نگاه تحلیلی و آسیب‌شناسانه به مسائل ایران و جهان، بازتاب واقعی اخبار، سرعت و دقت در انتشار اخبار، پرهیز از افراط و تفریط، توجه به مخاطب و ایجاد اعتماد پایدار بین رسانه و مخاطب، صداقت و امانت‌داری در انتشار اخبار، پرهیز از ایجاد تنش‌های آسیب‌زا در افکار عمومی و تلاش در جهت ایجاد روحیه امیدواری در جامعه اشاره کرد.

 

اطلاعات وب سایت خبرگزاری ایسنا

اسپم اسکور (SS) آتوریتی دامنه (DA) رتبه سیمیلار وب تعداد ایندکس گوگل تعداد کلمات تعداد تصویر لینک فالو لینک نو فالو گارانتی سال تاسیس
1 83 64 4,170,000 900 3 2 0 50 روز 1378

 

 

رپورتاژ اگهی خبرگزاری ایسنا

رپورتاژ (تومان)
شرایط درج آگهی رپورتاژ عادی رپورتاژ بدون تگ رپورتاژ صفحه بازار رپورتاژ صفحه اصلی
قیمت  1,500,000

 

با توجه به احتمالات نوسانات بازار پیشنهاد می شود به منظور اطمینان بیشتر قبل از اقدام و ثبت سفارش، با پشتیبانی وب سایت ایران رپورتاژ جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.