معرفی سایت خبر فارسی + لیست قیمت رپورتاژ

وب سایت خبر فارسی

لیست قیمت رپورتاژ و معرفی وب سایت خبر فارسی

 

خبر فارسی یک جستجوگر هوشمند خبری است که محتوای مفید دیگر خبرگزاری ها را در زمینه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، پزشکی، فناوری و ارتباطات، بین الملل، حوادث، مذهبی و… جمع آوری کرده و منتشر می کند. علاوه بر این؛ خبرفارسی لیست کاملی از تمامی خبرگزاری ها در تمامی شهر ها و استان های کشور ارائه می دهد که از طریق آنها می توانید به راحتی از جدیدترین اخبار مربوطه مطلع شوید.

از دیگر امکانات خبر فارسی نیز می توان به  ارسال خبرنامه های موضوعی و سفارشی، رتبه بندی پربازدید ترین سایت های کشور، تفکیک جغرافیایی و نمایش خبرهای ایران بر اساس استان، شهرستان و شهرها، جستجوی پیشرفته و دقیق بر روی اخبار سایت های خبری، نمایش اطلاعات چندرسانه ای مانند صوت و ویدیو ونمایش آخرین اطلاعات آب و هوای شهرهای مهم ایران اشاره کرد.

 

اطلاعات وب سایت خبر فارسی

اسپم اسکور (SS) آتوریتی دامنه (DA) رتبه سیمیلار وب تعداد ایندکس گوگل تعداد کلمات تعداد تصویر لینک فالو لینک نو فالو گارانتی سال تاسیس
1 44 292 1,750,000 3000 6 3 0 50 روز 1388

 

رپورتاژ آگهی خبر فارسی

رپورتاژ (تومان)
شرایط درج آگهی رپورتاژ عادی رپورتاژ بدون تگ رپورتاژ صفحه بازار رپورتاژ صفحه اصلی
قیمت  810,000

 

با توجه به احتمالات نوسانات بازار پیشنهاد می شود به منظور اطمینان بیشتر قبل از اقدام و ثبت سفارش، با پشتیبانی وب سایت ایران رپورتاژ جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.