معرفی سایت استاد بانک + لیست قیمت رپورتاژ

وب سایت استاد بانک

لیست قیمت رپورتاژ و معرفی وب سایت استاد بانک

 

استاد بانک سامانه ی جامع آموزش خصوصی به صورت حضوری و مجازی است. این پورتال ارائه دهنده ی آموزش تمامی دروس در کلیه مقاطع آموزشی ازجمله؛ دبستان، متوسطه اول و دوم و دانشگاه می باشد. موسسین این سایت، فارغ التحصیلان دانشگاه شریف هستند که سابقه تدریس در مقاطع متوسطه دوم و دانشگاهی را داشته اند. لازم به ذکر است بیش از 1700 مدرس، دبیر، استاد و معلم خصوصی خانم یا آقا در استادبانک فعالیت می‌کنند که همه آن‌ها پس ارزیابی های دقیق انتخاب شده اند.

دانش آموزان و دانشجویان با مراجعه به استادبانک و مشاهده نمونه تدریس استادان می توانند در کلاس ها و دوره های آموزشی موردنظر خود ثبت نام نمایند. استاد بانک در 8 شهر بزرگ کشور از جمله تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز ، کرمان و اهواز به صورت حضوری و در تمام نقاط ایران به صورت آنلاین خدمات تدریس خصوصی ارائه می نماید.

 

اطلاعات وب سایت استاد بانک

اسپم اسکور (SS) آتوریتی دامنه (DA) رتبه سیمیلار وب تعداد ایندکس گوگل تعداد کلمات تعداد تصویر لینک فالو لینک نو فالو گارانتی سال تاسیس
3 23 1742 75,500 3000 4 2 0 50 روز

 

رپورتاژ آگهی استاد بانک

رپورتاژ (تومان)
شرایط درج آگهی رپورتاژ عادی رپورتاژ بدون تگ رپورتاژ صفحه بازار رپورتاژ صفحه اصلی
قیمت  900,000

 

با توجه به احتمالات نوسانات بازار پیشنهاد می شود به منظور اطمینان بیشتر قبل از اقدام و ثبت سفارش، با پشتیبانی وب سایت ایران رپورتاژ جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.