معرفی سایت راسخون + لیست قیمت رپورتاژ

وب سایت راسخون

لیست قیمت رپورتاژ و معرفی وب سایت راسخون

 

پورتال راسخون در سال 1386 به منظور ترویج و تبیین معارف اصیل اسلامی و ارتقای فرهنگ دینی و مذهبی در بین نسل جوان جامعه تاسیس شد. این وب سایت دارای بخش های مهمی از جمله مقالات، ویژه نامه، اخبار،انجمن ها، فروشگاه، مشاهیر، کارت پستال، گالری تصاویر،پیامک، مشاوره، آثار سینمایی، احادیث و کتاب شناسی می باشد. لازم به ذکر است؛ هم اکنون بیش از 160.000 عنوان مقاله در موضوعات دین پژوهی، مهدویت، علم و دانش، خانه و خانواده، فرهنگ و اندیشه، پزشکی سلامت، حکومت دینی، سیاست، تاریخ، ورزش و سرگرمی در پورتال راسخون بارگذاری شده است.

فروشگاه فرهنگی راسخون دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت ۴۶۵۶ می باشد. محصولات فروشگاه راسخون شامل صنایع دستی، تابلوهای مذهبی، کتاب، وسایل کاربردی و ورزشی، نرم افزار، آموزش، سخنرانی و مستند می باشد.

 

اطلاعات وب سایت راسخون

اسپم اسکور (SS) آتوریتی دامنه (DA) رتبه سیمیلار وب تعداد ایندکس گوگل تعداد کلمات تعداد تصویر لینک فالو لینک نو فالو گارانتی سال تاسیس
6 35 457 1,190,000 1500 3 3 0 50 روز 1386

 

 

رپورتاژ آگهی راسخون

رپورتاژ (تومان)
شرایط درج آگهی رپورتاژ عادی(مقالات) رپورتاژ بدون تگ رپورتاژ صفحه بازار رپورتاژ صفحه اصلی
قیمت  900,000

 

با توجه به احتمالات نوسانات بازار پیشنهاد می شود به منظور اطمینان بیشتر قبل از اقدام و ثبت سفارش، با پشتیبانی وب سایت ایران رپورتاژ جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.