معرفی سایت سافت گذر + لیست قیمت رپورتاژ

وب سایت سافت گذر

لیست وب سایت سافت گذر

 

سافت گذر اولین و بزرگ ترین بانک نرم افزاری ایران است که فعالیت خود را از مهر ماه سال 1387 با تحقیقات زیاد در مورد تکنولوژی طراحی، سرور، نام مناسب و… آغاز کرده است. این وب سایت شامل توضیحات کامل نرم افزار های ایرانی و خارجی و تولیدکننده های آنهاست و این توضیحات به صورت کاربردی و مقایسه ای پس از بررسی های تخصصی ارائه می گردد.

سافت گذر در تلاش است که تبدیل به بانک کاملی از نرم افزارهای ایرانی شود. این اطلاعات شامل توضیح کامل نرم افزار ، تصاویری از محیط نرم افزار، اطلاعات تولید کننده و… می باشد. همچنین امکان دانلود نسخه نمایشی (در صورت موجود بودن) نیز وجود دارد. همچنین؛ سافت گذر سعی بر این دارد که نسخه کامل و بدون محدودیت زمانی و ساختاری نرم افزار های خارجی را در اختیار کاربران قرار دهد و مرتبا آن ها را به روزرسانی نماید.

 

اطلاعات وب سایت سافت گذر

اسپم اسکور (SS) آتوریتی دامنه (DA) رتبه سیمیلار وب تعداد ایندکس گوگل تعداد کلمات تعداد تصویر لینک فالو لینک نو فالو گارانتی سال تاسیس
3 42 704 345,000 900 3 3 0 50 روز 1387

 

رپورتاژ آگهی سافت گذر

رپورتاژ (تومان)
شرایط درج آگهی رپورتاژ عادی رپورتاژ بدون تگ رپورتاژ همتا رپورتاژ صفحه اصلی
قیمت  940,000 1,250,000

با توجه به احتمالات نوسانات بازار پیشنهاد می شود به منظور اطمینان بیشتر قبل از اقدام و ثبت سفارش، با پشتیبانی وب سایت ایران رپورتاژ جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.